pirmdiena, oktobris 12

Stay.

Es nesaprotu kāpēc es sev vienmēr esmu mēģinājis iestāstīt, ka man patīk Damien Rice, lai arī es viņu praktiski neklausos. Man viņš nepatīk. Nav tā ka es viņu ienīstu, bet tomēr arī nekas īpašs, ja vien tas nav "Cold Water" Stay beigās.
Acīmredzot es Skudruci satieku tik reti, ka man jāsāk čakarēt pašam sevi.

Es zinu pilnīgi droši, ka es neesmu rakstījis par daudz ko jau ilgu laiku. Man nav attaisnojuma. Es tikuntā jūtos labi, nepievēršu uzmanību interpunkcijai un sāku nevarēt atļauties cigaretes.
Kopumā svarīgas lietas:
-Biznesa plāns-
Nedēļā pirms iepriekšējās 3dienā ieliekot savu bankas karti bankomātā GC lai apskatītos cik no 60ls es varu tērēt, es secināju ka man ir 15ls līdz 15.tajam datumam. Tajā dienā datums bija 4 vai arī jebkurš cits skaitlis kas ir mazāks par 8, ja tas vispār bija oktobris. Man nav īsti pārliecības. Tāpat man ir arī žēl, ka latviešu valodā mēnešu nosaukumus neraksta ar lielo burtu. Paskat - Oktobris, oktobris. Protams ka pirmais izskatās daudz labāk! Nav brīnums, ka vidusskolās vēljoprojām pasniedz tādas Anitas Randeres, pie kurām, lai dabūtu 6 tev ir jāraksta, ka tu mīli Mazo Princi un neko labāku neesi lasījis. Muļķības pēdējās. Ja kāds uzietu kaut kādu krājumu, kur ir apkopoti visi mani literatūrā nodotie darbi es domāju tur par mani varētu ņirgāties mēnešiem ilgi. Man ir aizdomas, ka es pat rakstīju, ka Lāčplēsis ir ģeniāls. Mēsls tas ir, garlaicīgs un nesaprotamā valodā. Hei ļautiņi - Paulu Koelju ir jauna grāmata!! Man vispār likās, ka viņš jau sen ir miris, bet laikam tie itāļi vīnogu un krūšu spalvu dēļ lēnāk bojājas. Jebkurā gadījumā tā grāmata saucas "Bruņinieka sirds mīlas Sierra-Leone atstātais bērns likteņa mīlā grib mirt" lai gan droši vien pilnīgi savādāk, bet nu jebkurā gadījumā viņa ir atrodama JR grāmatnīcās. Ļoti netālu no grāmatas "Filmas "Krēsla" ilustratīvais ceļvedis". Domāju tas ir ar nodomu, tā jau tās 12gadnieces ievilina slazdos - domā pirksi krēslu, beigās aizej mājās un lasi par kaut kādiem itāļiem.
Lai nu kā man bija maz naudas, un Filips teica "hei pavēlniek, varbūt sametamies katrs pa 5ls un uzliekam uz sporta totalizatoru?". Tā kā man nebija īsti atšķirība vai es mirstu badā ar 10 vai 15ls es uzskatīju par gudru nodot savu naudu cilvēka, kurš uzskata, ka bērnus atrod starp dižkāpostiem, rīcībā. Nolēmām ņemt naudu ārā pie 110ls.
Pēc 3 dienām mums ir 108,80
Vēl pēc 1,2 dienām mums ir 0,00.
Ir 12. oktobris un man ir 80.snt.
Es jau teicu, ka man nesanāk cigaretes?

-Sapnis-
Aizvakar vai arī vakar no rīta, es neko nesaprotu ko es tagad rakstu, bet nu iedomājamies kādu noteiktu laiku pagātnē un tajā brīdī es pamodos Ketijas Ritenieces gultā no sapņa, kas ir mans the bestest labākais sapnis numur 1 un pārspēj pat to sapni, kur es esmu bez biksēm lidmašinā!
Ir parasta skolas diena un Mālpils vidusskolas metodiskajā kabinetā ar ietilpību ~30 cilvēki sēž LUSZFKOMZ 2. kurss un visiem ir vietas, neskatoties uz to, ka mūsu skaits grozās kaut kur ap 100, lai arī spriežot pēc ceturtdienas otrās ocioloģijas apmeklējuma mēs varētu būt kādi 20. Lai nu kā priekšā ir apsniedzēja kuru es nekad mūžā neesmu redzējis un viņa saka: "..Jebkurš objekts var reprezentēt jebkuru citu objektu, atkarībā no konteksta, kādā tas tiek interpretēts! Valter Brūns lūdzu piemēru!" Es pieceļos, aizeju pie tāfeles un pa visu tāfeli ar krītu uzzīmēju MILZĪGU krānu un saku "tā ir māja!". Auditorija ir sajūsmā, visi aplaudē un pasniedzēja kliedz "vēl vienu! vēl vienu!"...
Es esmu sajūsmā! Izskatās, ka semiotika mani neatstāj pat miegā, un neskatoties uz to vien, ka esmu gana ģeniāls, lai sapnī formulētu teoriju, kuru es nekur neesmu lasījis, taču tā ir pilnīgi patiesa, es esmu arī pietiekami asprātīgs lai uzzīmētu krānu. Es vienkārši nevaru beigt sevi apbrīnot. Skudrucis droši vien arī ka nē.

Un neapšaubāmi es nevaru atstāt šo ierakstu bez kādas svarīgas dzīves mācības. Paies gadi, Jums uz ielas pienāks klāt kāds jauns puisis, atņems Jūsu pensiju, taču pamanīs makā skaistu vilka bildi. Viņš jautās Jums - "ak dārgais kungs. kur gan Jūs iemācījāties zīmēt tik skaistu vilku?" un Jūs atsauksiet atmiņā šo rītu, kad tā vietā, lai iekomentētu face.lv bildi ar komentāru "bučiņ tu ļoti smuka" savai draudzenei, kura patiesībā izskatās pēc pilnīgas cūkas, bet nevienam nepietiek drosmes to pateikt, jo viņa par tādām izdarībām var ielikt 1, Jūs izlasījāt šo ierakstu un iemācījāties uzzīmēt vilku. Protams, tas neatdos Jums jūsu pensiju, bet kam jums ellē pensija, ja domāšana par mani nemaksā necik ^____^.Patiesībā šis ieraksts bija plānots par Stay.
Es mīlu to filmu.
Viņa būtu manā filmu top 6.
Ja tavu mīļāko filmu topā nav "Knowing" vai "Drag me to hell", tu uzskati sevi par normāli cilvēku, kurš saprot angļu valodu, spēj izmantot smadzenes atsevišķu gadījumu kopsakarību pamanīšanā tad iespējams tev šī filma varētu patikt.
Pievēršam uzmanību pārejām starp ainām! MĪLUMĪLU!!!!!!
Un vispār var pievērst uzmanību visam. Ja tu noskaties un neko nesaproti, atraksti man sašutinājuma pilnu vēstuli (labāk pa pastu) un es tev atbildēšu ar ļoti paskaidrojošu tekstu, kurā nebūs īpaši daudz lamuvārdu.

3 komentāri:

 1. bļe, ku daudz vārdu, bet izlasīju.

  AtbildētDzēst
 2. Hā, Tu mani nepazīsti, bet man patīk Tavs blogs ^^
  Stay ir nenormāli forša filma, jā gan. Viena no mīļākajām, ja neskaita Amēliju, Vanilla Sky un pārējos mēslus , ko "jaunatnei nevajadzētu skatīties, jo tas maitā apziņu"


  Un Damien Rice IR foršs. Uzslēdz "9 Crimes" , un padomā, vai tas, ko Tu par viņu domā, ir patiess :D

  //volt.

  AtbildētDzēst
 3. Varētu būt biedējoši, ka daudz nepazīstamiem cilvēkiem patīk Tavs blogs. Iespējams. Bet divi jau nemaz nav daudz.
  Katrā ziņā, man nav ne jausmas, kas Tu esi, Tev nav ne jausmas, kas es esmu, bet es šito izlasīju un tā jauki palika. Danke. (Un "danke" nav anglicisms, tā ka nedusmo.)

  Damien Rice dažkārt ir foršs.

  AtbildētDzēst