otrdiena, marts 5

Katastrofa - šķībacainie Iecavā

NB! Sakarā ar to, ka ir tādi žurnāla IR žurnālisti, kam ir grūti atšķirt joku no realitātes tik ļoti, ka pat uz zemes nosviestu kartupeļa mizu jābrauc analizēt drošības policijai, informēju, ka šie notikumi patiesībā NAV notikuši, kā arī raksta mērķis ir smieties par latviešu rasismu un problēmām sadzīvot ar visu jauno, nevis konkrētu ķīniešu ģimeni, vai jebkādā veidā veicināt naidu pret cittautiešiem. Es nesmejos par Ķīniešiem, es smejos par jums. Nezinu tiešām cik tieši grūti ir to saprast.

Iepazīstoties ar sensacionālo ziņu par Iecavas jaunajiem iemītniekiem - ĶĪNIEŠIEM - un Delfiem.lv komentētāju lielo sašutumu par šo noziegumu pret Latvijas tautu, mēs, Latvijas pētnieciskās žurnālistikas krējums Valters Brūns un Laima Baldiņa, jau atkal atmetam savus dienišķos darbus, lai sniegtu reportāžu no notikumu vietas. Kas notiek Iecavā? Vai Iecava vēl ir ES? Kāpēc tur ir ķīnieši? Par to lasiet tālāk.

Kā jau piefiksējuši tautas dvēseles tīrības sargi, Pērkona un Māras zemīti Latvi piemeklējusi katastrofa, ko augsta ranga zinātnieki jau pielīdzinājuši zemestrīcei ar septiņu baļļu stiprumu pēc Rihtera skalas - proti, ķīniešu invāzija. Simtiem latviešu iznākuši no mājām, lai tādējādi protestētu pret šādu genocīdu pret latviešu tautu, pamīņājušies uz lieveņa, pateikuši "auksts" un iegājuši atpakaļ.

Kā zināms, nu jau llgāk kā 2 mēnešus Iecavas iedzīvotāju mieru apdraud ciemata jaunie iedzīvotāji - Veidongs Čang Čens ar savu neizmērojamo (5 cilvēki) ģimeni.

“Pēdējo nedēļu dzīvojam šausmās. Vakariņu laikā mājā nereti ienāk ķīnietis ar atsegtu kailumu un paņem no galda kotletes. Bērni sēž ar tukšiem vēderiem un raud. Raud arī tāpēc, ka ar vīru tiem ar skoču salīmējām acis, lai ķīnieši tos neaiznes,” stāsta Iecavniece Marita.
Vairākus pensionārus no šausmu apsēstās pilsētas nācies pārvest uz Rīgas Stradiņa slimnīcu, jo aptiekā visas zāles aizstātas ar rīsiem - homeopātiskajās kapsulās, deguna pilienos un pat aktīvās ogles paciņās sabāzti piededzināti rīsi. Kāda pensionāre raudot stāsta: “Nu jau pat tirdziņā nav iespējams nopirkt kārtīgu cukuru. Jau trešo dienu, kā pie tējas beram klāt rīsus.”

Iecavnieks Vilis savukārt ir šausmās jau kopš trešdienas. Kā jau katru rītu, Vilis atvēris savu Raiņa kopoto rakstu sējumu, lai nodotos Latviešu literatūras izsmalcinātajām baudām, bet tur priekšā - Konfūcija raksti. “KĀ LAI ES ZINU, KAS TAGAD NOTIEK AR AKMENI BIRZĪ?” sašutumā vēsta Vilis. Jāteic, ka ķīniešu ģimene, kura tobrīd Viļa istabā lauza nost kājas krēsliem un galdiem, norādīja, ka tā vietā iecavnieks nu var mācīties, kā inteliģenti un saticīgi sadzīvot ar apkārtējo sabiedrību, uz ko Vilis nikni atbildēja ar: “KAM MAN KĀ LATVIETIM TĀDI SŪDI IR VAJADZĪGI?”

Īpašu uztraukumu ziņa radījusi topošo vecāku vidū. Kā rāda novērojumi, kopš ķīniešu pārvākšanās uz dzīvi Iecavā stāvoklī esošajām iecavniecēm dzimst izteikti dzelteni bērni. Visiem jaundzimušajiem, kā ziņo Iecavas slimnīcas pārstāvji, tika ņemtas asins analīzes cerībā, ka izcēlusies masveida hepatīta epidēmija, tomēr atbildes bija nepielūdzamas - katrā no gadījumiem pie dzeltes bija vainīgs akūta aziātisma izplatība bērnu neaizsargātajos ķermeņos.


Iecavas mērs Jānis Pelsis pašlaik uz komentāriem nav sasniedzams. Viņš, tāpat kā daudzi iecavnieki, ir ieslēdzies savas mājas pagrabā, kurā pārtikas krājumi pietiekot 2 gadiem. Neskatoties uz lielo plakātu “Komunistiskajai Ķīnai NĒ!” pie Pelša mājas, vietējie mēļo, ka pagrabā ar viņu esot arī ķīniešu prostitūtas, un Vides aizsardzības un reģionālo lietu ministrija esot saņēmusi iesniegumu, kas pauž Iecavas vēlmi izstāties no Eiropas savienības.

Iecavas pensionāru izvirzītais jaunais mēra amata kandidāts, 64 gadīgais Jānis Bute, komentē “Nav mums Iecavā krievu, nebūs arī žīdu. Lai tinas atpakaļ uz savu Aušvici.”

Lai izvērtētu šo situāciju maksimāli objektīvi, esam pieaicinājuši savu viedokli izteikt arī ekspertus:
Delfi.lv komentētājs krievs ir optimistisks:“Apsveicu gan latviesus gan kiniesus!Bus kam maju pardod!”
genocīds turpinās savukārt ir šokā: “Latvijas izpārdošana par kapeikām!!!!!!!!!!”
AŠ: “Paldies mūsu likumdevējiem - šitādi pēc neilga laika paši jau sēdēs Saeimā“
Ome: “Par ko tad te priecāties ???? Man gan šitie šķībīši ļoti nepatīk........“
normis: “Uzskatu ka nedrīkst ķīniešus laist Latvijā, pirmie 100- 1000 atbrauks un integrēsies, nākošie 100000 pieprasīs otru valsts valodu....iebrauks 1000000 un ko tad?”
Ivars: “Latviešiem jābrauc dzīvot uz ārzemēm,bet mūsu ņergas velk šurp ķīniešus.Kraupainie suņi!“       
       

6 komentāri:

 1. cik šaurpierīgs skatījums...nožēlojami cilvēki, kas tā spēj apsmiet citus!

  AtbildētDzēst
 2. Ievads nepārsteidz...

  AtbildētDzēst
 3. Kas jus lohs esa ? kads ir problem ar kiniesiem , vini is cilveks tapat ka mes , man ir kauns but latviesu!

  AtbildētDzēst
 4. dauni nelaimigi, kas rakstija ;(

  AtbildētDzēst