otrdiena, oktobris 1

Viena darba diena Valtera Brūna dzīvē

Domāju, ka sen vairs nav noslēpums, ka par manām cīgām, alu un biļetēm uz Mālpili vairs nemaksā Swedbank, bet gan mans darbs. Es pats uzskatu, ka es esmu faking lielisks darbinieks, uz darbu eju lielākoties ar prieku, un kā jau kārtīgam mietpilsonim pienākās, mājās atstāstu savai dāmai savas dienas pārdzīvojumus.
Nezinu vai vaina ir tajā, ka destilēju informāciju, vai Laima vienkārši izvēlas atcerēties atsevišķas lietas, bet rezultāts ir tāds, ka Laima man tikko aprakstīja viņas iespaidus par tipisku manu darba dienu un tā izklausās šādi:

Es atnāku uz darbu, uzpīpēju, iedzeru kafiju, pasēžu FB, Twitterī, paskatos, kas internetā notiek. Atnāk Kļaviņš un es viņam saku "Hei Kļaviņ, tu zināji, ka pērtiķiem ir 2 dibeni?", uz ko Kļaviņš atbild "Ā ja?" un pats sāk meklēt, tad pēc neilgas datu vākšanas mēs ieslīgstam pusstundas diskusijā par pērtiķu dibeniem. Tad pēkšņi kādam kaut ko no manis vajag, es sāku riktīgi hardcorā strādāt 2h, un pēc tam ierakstu Twitterī "EKSELIS EKSELIS", bet nu jau ir klāt pusdienlaiks un man ir jāēd, es paēdu, sāku atkal runāt ar Kļaviņu. Iespējams par to pašu tēmu, kuru no rīta, iespējams citu (iespējams kaut ko šovinistisku, piemēram "Sievietes nevar gaterī strādāt"). Mēs diskutējam tik aktīvi, ka diskusijā iesaistās vēl citi, kas iet garām un tā jau vēl kāda stunda darba ir garām. Tad es izlemju, ka negribu īsti strādāt, pastaigāju pa biroju, paskatos kā kāds spēlē novusu un saku "Ē Bļē, šitais nemāk novusu spēlēt". Man atbild "Nu tad nāc un parādi prātvēder", es nerādu, bet palieku bazarēt un nodirst spēlētājus. Tad es aizeju līdz Bišam un saku "Ē BLŪ BLĒ BIŠA BĒ" un izlemju, ka vajadzētu Bišam bārdas vietā iešopot torti, ko arī dodos darīt. Tad saprotu, ka drīz jau darba dienas beigas, un vairs var arī baigi nestrādāt, un rakstu Laimai skypā "WOO HOO drīz jau mājā!", kad pēkšņi pienāk kāds, kam no manis kaut ko vajag, un es nenormāli iesprindzis atkal strādāju hardcore režīmā un rakstu Laimai "bļē manšķiet, ka uz vilcienu nepaspēšu" un riktīgi dragāju. Tad skrienu uz vilcienu, secinu, ka nemaz nav jāsteidzas, vēsā mierā uzpīpēju un aizbraucu mājās.

Rinse and repeat 5 times a week.
Lūk, darbs.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru