ceturtdiena, oktobris 9

Nedaudz par taviem nākamajiem IT speciālistiem

Šodien stacijā gāju pirkt biļeti un aiz viena stūra nejauši atradu pensionāri. Bet nevis tā, ka viņa tur stāvēja un pētīja biļešu sarakstu, bet tā, ka vienkārši nolikta kaktā. Es domāju visai nepieklājīgi no cilvēku puses tā vienkārši ņemt un izmest stacijā savus pensionārus, mums pārejiem ar to ir reāli jadīlo. >:l

 Reizem es nesaprotu vai manu pratu sak parnemt kaut kada nenormala velme pec lietu kartibas (ka pretarguments strada mantu stavoklis mana istaba), bet es atri klustu viegli aizkaitinats, kad kaut kas nestrada, ja iemesls tam ir elementars.
 Piemeram jau no pirma kursa auditorijas regulara problema ir tada, ka ejas starp galdiem lauj normala atruma parvietoties tikai rindam viena cilveka platuma. Ja tu megini spraukties kadam garam, tu it ka vari iedomaties, ka nodarbojies ar erotisku dibena berzēšanu kluba, lai gan jarekinas ar to, ka 90% te ir džeku. It ka viss butu OK, bet KATRU FAKING LEKCIJU ir cilveki, kas nostajas eja un sak kartot penalus somas, vai apspriest jebko, kas nebutu saistits ar macibam, un tad visi parejie ka duraki stav aiz muguras un gaida. Nu ta ka ka tu šito nesaproti?

 Bet varbut man nevajadzetu but parsteigtam. Liela dala manu kursabiedru man liek brinities, ka mums Latvija te vispar eksiste tada lieta, ka IT nozare, jo, ja no studijam ara katru gadu nak tie paši ar ko te studeju es, mums pietiktu cilveku labi ja 3 uznemumiem. Sen neesmu rakstijis apdeitus savu kursabiedru gaitam tapec ludzu nedaudz Tētis un Dans:

  [Tetis] vēl joprojām spridzina.
 Veselais saprāts un mazāk alkohola? Nē, tas nav priekš tēta. Pēdējā laikā tas, kas tētim it īpaši iepaticies ir informācijas monopols. Varbūt tas kaut kā silda patīkamas atmiņas par padomju gadiem, bet tas, ko Tētis ir dara ir a)Vienmēr ar visiem ir kaut ko parunājis b)Tālāk šo informāciju dod tikai caur meilu. Tā kā tev ir kkādi materiāli, kas vajadzīgi visam kursam, kurus tu vari nohostēt pilnīgi jebkur, kaut draugiem.lv, bet nē, visu var saņemt tikai pa meilu. Tā kā nākamajā semestrī mūs sagaida prakse, sākam interesēties par prakses vietām. Ir zināms, ka vienam pasniedzējam ir excel fails ar iepriekšējo gadu prakses vietām, kurām tad var paskenēt cauri, lai saprastu, kur vispār skatīties. Kāds šo failu paprasa kursa čatā, un Tētis atbild - jā viņam esot. Lai atraksta epastu, viņš atsūtīšot. Lai cik ļoti negribētu, aizrakstu arī es, un tā nu mēs visi rakstītāji saņemam... pilnīgi citu informāciju. (Vienkārši 3 prakses piedāvājumus, kas sūtīti uz meilu).
 Atbild čalis.
 Čalis: saņēmu! paldies! bet man vairāk interesēja lielā tabula ar pagājušā gada prakses vietu statistiku
Tētis: tā, Tu to neteici! :) Un tas nav mans uzdevums "urķēties" pasniedzēja nedarbos, starp citu, tā var arī nebūt vispār, bet, ok, es viņam uzrakstīšu un arī pajautāšu, vai nau iesnaudies šajā jomā (par praksēm kā tādām) :)
CitsČalis: te ir tā lielā tabula [links] aizrakstīju viņam kaut kad senāk un viņš man atsūtīja. priekā!
Tētis: [Vienkārši iebombī no tā faila (kuru visi tagad var nolādēt) pirmā sheeta 100 rindas kursa čatā]
CitsČalis: tajā dokumentā ir arī citi gadi ;)
Tētis: labi, ja kādu tas fails interesē, tad var dabūt! tetis@navigator.lv
Čalis: upload failiem.lv > share link, lūdzu
CitsČalis: tas jau tika augstāk izdarīts, tikai spams pa virsu tika uzlikts [links]
Tētis: es sūtīšu tiem, kam tas vajadzīgs, man nevajag, ka adresi čakarē u autoru arī
TĒTI VIENKĀRŠI KO TU FAKING DZER? KAM ŠITAIS IR IZDEVĪGI?

[Dans]
Dans vēljoprojām nav mainījies. Nāk ar mums tusēt, un nevienam no mums nav skaidrs kāpēc. Bet tas nekas, jo no otras puses mēs iegūstam daudz ārkārtīgi derīgas informācijas. Lūk, pēdējās 3 manas tiešās komunikācijas reizes ar viņu:

1.) Dans, laika pavēlnieks
D: Apsveicu tevi!
V: Ar ko?
D: Šodien trešdiena!
V: Jā ir.
D: Un tad rīt ceturtdiena!

 2.) Dans, jokdaris
/* skatoties uz Relaxen reklamu */
D:Tev vajadzētu Relaxen..
V: ...
D: ..tad tev būs Relaxen!

 3.) Dans nelaimē
D: Baigi sāp kāja
V:...
D: Sāp kāja, šorīt laikam sasitu
V:...
D:Hmm, laikam kājā sāpes iemetušās

 Lūk, šitie džeki kaut kad būs telefona otrā galā, kad tev kkas ar kompi neies tā, kā vajag.

1 komentārs:

  1. Paldies par info, būs laiakam pašam jākļūst par IT ekspertu. Un vēl par ārstu, juristu, skolotāju ...

    AtbildētDzēst