sestdiena, novembris 7

Valters Brūns - VISA kritiķis

Labdien, šeit mazs stāsts.
Kāds no maniem draugiem taisa interneta veikalu, un es nedaudz izpalīdzu. Kādu vakaru viņš man lepni uzraksta, ka viņa haxxxer spējas nu jau ir augstākas, kā cilvēkiem, kas katru ceturtdienu uzhacko Pentagonu - viņš ir pievienojis savam veikalam Google recenzijas.
Es, kā jau labs draugs, uzreiz ieeju ielikt vērtējumu un pamanu, ka iespējams pievienot arī bildi. Nezināju, ka tā var izdarīt, bet lieliski - perfekta bezmaksas iespēja nodot nelielu fakuci. Pēc kāda laika viņam rakstu - recenzija ir, bet bildi neredz. :( Laikam vienkārši embedojot to recenziju logu, viņš default konfigurācijā bildes nerāda. Ok. Pasmejamies, aizmirstam.
Pāris dienas vēlāk saņemu epastu no Google - hei Valter, paldies par tavu recenziju - to jau ir redzējuši vairāk kā 300 cilvēki. Esmu viegli samulsis, jo veikals nemaz vēl nav publisks, taču epastā no googles lepni gozējas mans fakucis. Es uzspiežu uz linka, un ko es redzu - izrādās es šo recenziju esmu atstājis uzņēmumam "Lourens Juristen", kas, kā izskatās, ir īsts Nīderlandes advokātu kantoris ar visai mazu cilvēku skaitu. Ir agrs rīts, es skatos uz to epastu, un mēģinu saprast vai gadījumā nelietoju pārāk daudz vielu, kā rezultātā pats nesaprotu ko daru. Ieeju veikalā - nē, recenzija arī tur.
....
Sākam šķetināt šo noziegumu - izrādās čoms nav vēl uztaisījis savu biznesu Googlē, ir kā pagaidu variantu vienkārši atstājis defaulto widgeta konfigurāciju, kas ir lapā, no kuras viņš ņem visādus mazus widgetus. Bet for some reason tā defaultā konfigurācija ir nevis ar kaut kādu izdomātu uzņēmumu, bet ar šo nabaga advokātu kantori, kuram tagad ir pilns nesakarīgu recenziju par pieaudzētiem matiem, spirituālām pieredzēm un acīmredzami labākajiem suši pasaulē. Es nevaru beigt smieties - tajā kantorī, kurā visticamāk strādā 2 cilvēki un viņu mamma, kaut kur sēž galvu rokās saķēris džeks, kas vienkārši nesaprot kas pie velna notiek :D
Kas vēl labāk - pagooglējot pēc recenziju teksta, šo pašu defaulto uzņēmumu, kā recenziju saņēmēju ir izmantojuši vēl vesela čupa uzņēmumu:
https://crystalonyx.com/pages/reviews
https://www.focushealthcare.in/student-freeassesments.php
https://probasegroup.com/testimonials
https://ahyaaoptical.com/
https://www.spotlightelectrical.ca/
https://knightsbridge-estates.co.uk/selling-with-knightsbridge/
https://naturesbalancepestcontrol.net/

Tad principā sanāk, ka es, ar vienu pogas spiedienu esmu norecenzējis 10+ pakalpojumu sniedzējus. Pāstāsi man vēl kaut ko par efektivitāti!

Lūk, kāpēc varbūt arī uz web-developeriem nevajag taupīt :D

2 komentāri:

  1. Tu vari būt viens no miljons sekotājiem kādam influencerim un saņemt ikdienas "meh..." devu, BET tu vari būt arī viens no dažsimts VB sekotājiem un pāris reizes gadā noraut literāli garšīgu kaifu!

    AtbildētDzēst